Angličtina pro děti

Dopřejme našim dětem naučit se anglicky hrou a bez námahy!


S angličtinou se setkáváme téměř na každém kroku. Dobrá znalost cizího jazyka pomůže Vašim dětem nejen v budoucí profesi, ale zároveň také obohacuje a rozvíjí člověka jako osobnost. 


Metodikou Mortimer English Clubu, výbornými materiály a kvalifikovanými lektory bude Vaše dítě nenásilnou a hravou formou podporováno ve vlastní touze se učit a poznávat nové věci. Každé dítě se u nás bude cítit dobře. 

Učit se cizím jazykům je dětem blízké a přirozené.

Nikdy není příliš brzy!

English for Little ones

Speciálně vyvinutý pro děti od 12 měsíců. První setkání dětí s angličtinou ve věku, kdy dětský mozek intenzivně vnímá slova, řeč...kdy vše pečlivě třídí a ukládá. Dětem je jedno, zda obrázek, na kterém je pejsek pojmenujete pes nebo anglicky dog. Stejně dobře vnímají v tomto věku melodii jazyka. Kurz je doplněn třemi výukovými knihami plnými obrázků, CD s hudbou a mluveným textem. Kurz děti absolvují společně s rodiči v malých skupinkách o šesti batolatech.English for Minis – Angličtina pro mrňousky

Speciální výukový koncept pro děti od dvou let. V tomto věku je dětský mozek velmi vnímavý pro učení se jazykům. Je-li dítě seznamováno s jazykem pravidelně, naučí se slovíčka, gramatiku i přízvuk řeči stejně přirozeně jako při učení mateřského jazyka.

Angličtina je dětem představována zábavnou a nenásilnou formou za pomoci ohromného množství písniček, her a didaktických pomůcek. Začátek je porozumění řeči.

English for Children – Angličtina pro děti od 4 do 10 let

Tento výukový koncept je atraktivní způsob, jak se naučit anglicky hrou, bez drilu a otravného memorování. Tento koncept tvoří tři na sebe navazující kurzy a stejně jako v kurzu pro mrňousky i zde se používá velké množství písniček, her a didaktickýc a praktických pomůcek.

English for Cool Kids - Angličtina pro děti 9 - 13 let

Pro studenty, kteří již získali základní znalosti anglického jazyka - ať už na základní škole, nebo s Mortimerem - je ideální kurz English for Cool Kids (EFCK). Zaměřujeme se především na přípravu vašeho dítěte na přechod na střední školu. Fantastické příběhy, hry a spousta cvičení na čtení a psaní promění výuku angličtiny v pozitivní zážitek. Základní gramatiku se učíme efektivně pomocí her a spousty cvičení. Vaše dítě získá jistotu při používání anglického jazyka, mluvení v angličtině se pro něj stane tou nejpřirozenější věcí na světě.

  • Nejlepší možná příprava na střední školu
  • Kurzy v malých skupinkách přizpůsobené potřebám dítěte
  • Živá a zábavná výuka s mnoha podněty
  • Fantastické výukové materiály se spoustou cvičení na čtení, psaní a gramatiku
  • Schopnost mluvit, číst a rozumět anglicky
  • Příprava na střední školu: přípravné kurzy pro žáky základních škol

Fit for English – Angličtina pro teenagery

Tento výukový koncept doplňuje a rozšiřuje výuku angličtiny na základní škole.
Je vhodný:

  • jako doplňkový pro žáky ZŠ
  • jako rozšíření výuky pro nadané žáky, kteří se chtějí posunovat ve znalosti angličtiny rychleji
  • jako opakování pro slabší žáky