O Mortimeru

Mortimer je středověký rytíř. Bydlí na rozlehlém hradě a společně se svým učitelem a strýcem čarodějem Godfreyem a se svými kamarády, drakem Malcolmem  a netopýrkou Betty zažívá rozmanitá dobrodružství. A když už středověká dobrodružství nestačí, stačí se dobře provedeným, nebo popleteným kouzlem přenést v čase.....

 
Proč Mortimer? 

Mortimer a parta jeho kamarádů učí anglicky tak, že imitují učení se mateřskému jazyku. Řeč představují svým studentům tak, že ji lze vnímat doslova “všemi smysly”. Je to především zábava, příjemná atmosféra a uvolnění! Výuka je doplněna originálními výukovými materiály společně s ohromným množstvím her, písniček, říkadel a didaktických a praktických pomůcek. S námi se každý naučí anglicky příjemnou formou a bez nátlaku....

Podle Mortimera se děti učí již více než 20 let. Během té doby přibylo mnoho kurzů, původní se rozšířily a všechny výukové materiály byly několikrát aktualizovány. Metodou “mateřského jazyka” s Mortimerem se v současné době vyučuje v patnácti zemích světa, kde se učí desítky tisíc studentů.


Každé dítě je jazykový génius a každý dospělý se učí snadno pomocí her

Rychlost a lehkost, s jakou děti vstřebávají a ukládají slovíčka a gramatickou strukturu jazyka, bere dech. Děti jsou schopny vstřebat jazyk lehce a mluvit bez přízvuku, pakliže jim je výuka podána ve správný čas a správným způsobem. Vystavit dítě cizímu jazyku v časném věku je skvělou volbou. Učit se anglicky s Mortimerem – rytířem ze středověku – a jeho kamarády je zábavné. Výuka je postavena tak, aby se v dítěti postupně budovalo sebevědomí. Tím je vytvořen solidní základ pro další učení na základní škole. Mortimer učí anglicky metodou mateřského jazyka – skrze všechny smysly, hry, písničky a cvičení, malování a především se spoustou legrace. Hlavní důraz je dáván na porozumění a volný projev.                                                                             

                          

Pro dospělé je připraven pohodový kurz English for You, který nabízí až pět let souvislé výuky. I zde se řídíme tím, že výuka angličtiny musí být především zábava. Na hodinách opět studenti hrají různé hry a jsou nenásilně postrkováni do volného projevu. Nabízíme i výuku pro seniory, kde jsou lekce vedeny v pomalém a uvolněném duchu. Pro ty, kteří již anglicky umí, ale potřebují rozšířit svou slovní zásobu tak, aby mohli cizí jazyk používat v pracovním prostředí, nabízíme kurz Fit for Business.

Mortimer English Club je úspěšný výukový koncept fungující nyní v 15 zemích světa, kde má na 330 partnerů.