Reference

Co říkají naši klienti??


Vyzkoušeli jsme několik kurzů AJ, než jsme objevili Mortimer, ale naše 3letá Natálka všechno bojkotovala a nechtěla se ani zapojit. Už na první hodině v Mortimeru se pomalu zapojila a brzy se i rozmluvila a teď je z ní spokojená a aktivní žačka, která na hodiny dochází moc ráda a těší se na ně. Děkujeme skvělé práci a přístupu lektorky Katky Dřízhalové, která má na naší dceru perfektní vliv :-). Určitě budeme i nadále pokračovat a Mortimer English můžeme všem vřele doporučit!

Kateřina Chejnová, maminka tříleté NatálkyHanička chodí do kurzů AJ hrozně ráda a vždycky se strašně těší. Forma výuky, která je zvolena pro děti, je podle mě ideální. Děti se učí při hře a vlastně jim vůbec nedochází, že se něco učí. Je to výborný přístup, který do budoucna dětem neznechutí výuku jazyka, která je čeká následně ve škole.

Tomáš Klouda, tatínek pětileté HaničkyChtěl bych touto cestou poděkovat a především kladně ohodnotit Mortimer English Club. Navštěvuji již druhým rokem individuální výuku a jedná se o mou první zkušenost s lekcemi angličtiny, kde pozoruji pokrok ve svých znalostech, a navíc, co je mnohem důležitější, mě angličtina opravdu začala bavit.

Petr, student kurzu pro dospěléVelice si cením toho, že se Kateřina dětem maximálně věnuje, a je vidět, že ji to baví a to je důležité! Oceňuji její kreativitu, hravost, fantazii a trpělivost. Výuka angličtiny pro děti probíhá velmi zábavnou formou a zároveň si děti při hodinách vyrábí a malují pomůcky, které mi pak Nikolka pyšně ukažuje a popisuje v angličtině.

Také se mi líbí, že se Nikolka vždy na hodiny angličtiny moc těší. Když ji vyzvedávám ze školky, tak se mě každý den ptá, zda pojedeme na angličtinu!

Katce moc přeji, aby ji to stále bavilo a mohli jsme k ní chodit co nejdéle. Kurzy angličtiny v Mortimeru v Říčanech navštěvuje celá naše rodina a jsme všichni spokojeni s její výukou, přístupem a ochotou.

Dana, maminka Nikolky Brožíkové (3 roky), zároveň sama studentka kurzů pro dospěléJsem moc ráda, že jsem se byla podívat na hodině angličtiny, a byla jsem opravdu mile překvapena, kolik toho děti umí:-). Viktorka toho doma moc neřekne, tak je pak těžké to s ní nějak procvičovat. Každopádně ji angličtina moc baví a často chce překládat různá slova a věty, až kolikrát musím sáhnout pro slovníku :-). Ještě jednou moc děkuji za prima angličtinu, kterou pro děti děláte.

Petra Pelikánová, maminka čtyřleté ViktorkyRok angličtiny je u Niki znát. Včera u nás byla známá z Anglie. Niki se nejprve styděla, ale po chvíli jí začala pouštět mortimerovská CD a navíc jí odpovídala na jednoduché otázky v angličtině. Super pocit. Díky

Jana Jůzová, maminka tříleté NikiArtíkovi se angličtina s vámi moc líbí a těší se na ní, takže chceme, aby pokračoval. Už jsme se museli začít taky učit anglicky, abychom mu doma rozuměli :-)))

Robert Junek, tatínek malého Artura Jinak vám moc děkuji za vaše hodiny. Váš přístup k dětem je úžasný. Martínek se na vaše hodiny vždycky moc těší a je rád, že k vám chodí. Popravdě po poslední hodině k vám chtěl i Davídek :-)

Luboš Hraba, tatínek Martínka a Davídka