Tento web používá cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies. Více informací

English for Children - 4-10 roků

English for Children - to jsou kurzy, které naučí děti anglicky bez námahy a nudného memorování slovíček. Jsou to kurzy, které byly poskládány přesně pro děti od čtyř do deseti let.

Učení se angličtině se stává snadným, rytíř Morty děti provádí angličtinou stále hlouběji.  Slovní zásoba se pozvolna rozšiřuje a každé dítě dostává v průběhu lekce opakovaně šanci mluvit. S každou novou úrovní kurzu se aktivní slovní zásoba rozšíří o zhruba 500 slov. Čtení a psaní nás začíná zajímat až v úrovni 3, my hlavně rozumíme a mluvíme. Jakmile jsme si jisti, začínáme se čtením a psaním . Jde to totiž o mnohem snadněji.


Ve výukovém setu najdou děti učebnice doplněné CD nosiči, pohádkové knihy s dalšími příběhy rytíře Mortimera a jeho kamarádů.

Výuka probíhá ve skupinkách po maximálně osmi dětech.

 

Co je dobré vědět: Děti do 6 let věku jsou obzvláště otevřené učení se novým jazykům. Jejich mysl pochytí angličtinu tak snadno jako tomu bylo u jejich mateřského jazyka. Nabízíte svému dítěti možnost vyrůstat se dvěma jazyky zároveň – což je důležitou výhodnou v dnešním globalizovaném světě.