Naši lektoři

Naši lektoři mají perfektní angličtinu, jsou vyškoleni v Mortimer English Club a mají vřelý vztah k dětem. Jsme si jistí, že vaše děti budou spokojené.


Petra Barladeanu - koordinátorka Mortimer English Club Říčany

"Učit nebudu, ale postarám se, aby učili kvalitní lektoři a kurzy i zápisy probíhaly hladce" 
Šárka Nenadálová - lektorka angličtiny 

"Jmenuji se Šárka Nenadálová, jsem matkou dvou malých chlapců (3 roky a 1 měsíc). Staršího synka už přes rok a půl vychováváme dvojjazyčně s vznikajícími výsledky. Angličtinu doučuji od střední školy, kdy jsem učila jak dospělé, tak děti. V rámci svého zaměstnání učím na vysoké škole. Nicméně výuka menších dětí mě zaujala nejvíce, a proto jsem se rozhodla jít tímto směrem právě v Mortimeru"
Adam Vendl - lektor angličtiny 

"Amatérský básník, milující vůni čerstvého vzduchu plněného nádechem smůly a posekané trávy, se zájmem v psaném projevu, českém i anglickém. Přírodní vědy, a zejména pak biologie, byly mou vášní na Gymnáziu v Říčanech a přenesly se se mnou do studia Ekologické a evoluční biologie na Přírodovědecké fakultě UK. Zde jsem se však dlouho nezdržel a vydal jsem se cestou zkoumání kultury a filosofie v rámci oboru Etnologie a kulturní antropologie, jehož první ročník právě studuji, abych naplnil svoji touhu po znalosti lidské strukturalizace a enkulturace v rámci západních společností. Mezi mé zájmy patří hra na klavír, tvroba fotografických kompozicí, digitálního umění a produkce anglické poezie. Oblíbeným druhem zábavy jsou pro mě také únikové hry a v současné době provázím hosty z domova i ze zahraničí jednou z nejlepších únikových her v České republice, a denně tak využívám psaného i mluveného anglického jazyka. V práci s dětmi nacházím prostor pro kreativní seberealizaci a zároveň možnost předání svých dovedností a zkušeností mladším generacím. Anglický jazyk je pro mě transcendentním médiem důležitým pro komunikaci a rozvoj v dnešním světě, a dle mého názoru se tak jedná o neoddělitelný prvek vzdělání."


Kristýna Syrovatská - lektorka angličtiny

"Jmenuji se Kristýna a v současné době jsem hlavně mámou dvou úžasných dětí. Jsem přesvědčena o tom, že je důležité mít kontakt s cizím jazykem odmalička. Proto jsem se s nadšením stala lektorkou Mortimer English Club. Jako člověk z hotelového prostředí je pro mě angličtina samozřejmostí. Navíc jsem v minulosti pracovala v Itálii, Francii, Velké Británii a Spojených Arabských Emirátech, kde jsem mluvila nejen anglicky, ale i italsky a francouzsky. Cestování je pro mě velkou vášní, dále ráda běhám, čtu, maluju a trávím čas s rodinou.."Jan Hromas - lektor angličtiny 

"Letos nastupuji do druhého ročníku na Institutu Ekonomických Studií na Karlově Univerzitě, kde až na jeden předmět studuji v anglickém jazyce. V minulosti jsem vycestoval například do CES (Centra anglických studií) v Torontu, 3 roky pomáhám na městském úřadě v Říčanech koordinovat žákovské zastupitelstvo či pomáhám s organizací městských akcí. S dětmi se chci podělit o svou energii a naučit je nejen své myšlenky v angličtině přednést, ale i prosadit."