Tento web používá cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies. Více informací

To má smysl

Mortimer English Club Česká republika se rozhodl dlouhodobě podporovat neziskovou organizaci Hope for the Silent Voices (Naděje pro tiché hlasy)

Navštivte nové webové stránky a také můžete pomoci:

http://hopeforthesilentvoices.org/

Hope For The Silent Voices je nezisková organizace,která se snaží přivést pozornost a pomoc k těm, kteří to sami nezvládnout.  Ať žijí kdekoliv na světě. HFSV chce být "hlasem", který bude mluvit za handicapované, chce být hlasem, který je slyšet.

HFSV spojuje ty, kteří jsou ochotni věnovat svůj čas i prostředky, s příležitostí pomoci těm, kteří nemají takové štěstí, aby se o sebe mohli starat sami. HFSV věří, že všichni na světě si zaslouží, aby se k nim přistupovalo jako k lidským bytostem. Jako zdraví lidé tuto příležitost máme.

Aktuální projekt:

Únosy dětí a jejich prodej na černém trhu. Tento kambodžský chlapec byl prodán na trhu za 300 USD.  HFSV se soustředí na to, aby oběti únosů a krádeží bezbraných byly co nejdříve navráceny do svých rodin.


 

"Hope For The Silent Voices vznikla jako reakce na tsunami 26.12. 2004 v Jihovýchodní Asii. Měl jsem velkou příležitost reagovat na tuto ohromnou krizi hned od začátku a pomáhat postiženým na Srí Lance i v Thajsku. Z první ruky jsem viděl to velké zoufalství, chudobu a nespravedlnost, kterou prožilo a v mnoha podobách stále zažívá velké množství lidí v celé Asii. Nechtěl jsem se vrátit ke svému starému způsobu života a svůj život jsme změnil. Mým přáním je udělat velký rozdíl v životech těch, které jsem potkal, které potkám i těch, které nikdy nepotkám. Hned na počátku své první cesty mi došlo, že sny některých lidí se ani nepřiblíží k tomu, co my máme, nebo bereme jako samozřejmost." Eric Lyons - zakladatel