Léto s Mortimerem 2019

Již osmý ročník letního intenzivního kurzu angličtiny Léto s Mortimerem (tentokrát 2019) bude letos opět rozdělen pro děti podle věku.
 
MENŠÍ DĚTI
Kurz pro děti od 3 do 7 let se bude opět konat v prostorách Mikešovy školky (www.mikesovaskolka.cz) v Tehově (hned na okraji Říčan) a to v termínu od 8. do 12.7.2019. Organizace se nemění, tzn. začínat budeme každý den v 9 hodin (příjezd dětí mezi 8. a 9. hodinou) a děti bude možné vyzvednout kdykoli během odpoledne do 16:30. Cena kurzu je 3000 Kč za dítko a zahrnuje veškeré pomůcky k výuce i ke tvoření, tričko, oběd, svačinky a pitný režim na celý den. Účastníci tohoto letního kurzu NEMUSÍ být našimi studenty - pozvěte i své kamarády.
 
VĚTŠÍ DĚTI
Kurz pro děti od 6 do 10 let proběhne v našich prostorách v Říčanech na Jiráskově 1519 a to od 15. do 19.7.2019. Děti mohou ráno přicházet od 8 do 9 hodin a vyzvednout je bude možné odpoledne mezi 16:00 a 16:30. Pokud počasí dovolí, budeme s dětmi chodit ve velké míře ven (často i v dopoledních blocích) a odpoledne budeme trávit většinou na sokolském hřišti. Cena kurzu je 3000 Kč za dítko a zahrnuje veškeré pomůcky k výuce i ke tvoření, tričko, oběd, svačinky a pitný režim na celý den. Účastníci tohoto letního kurzu NEMUSÍ být našimi studenty - pozvěte i své kamarády.


 
Přihlásit své děti můžete online na tomto odkazu:
 
V případě sourozeneckých párů je možné udělat výjimky co se týče věku tak, aby děti byly společně ve stejném kurzu.
 
V obou kurzech budou děti rozděleny do skupinek podle věku a úrovně angličtiny. Program během dopoledne zahrnuje cílenou výuku podobnou našim hodinám, po obědě následuje volný program, ale s dětmi budeme i odpoledne komunikovat především anglicky. Každý den budeme také jako každý rok hodně tvořit a vyrábět.
 
Fotky z minulých let naleznete na www.facebook.com/anglictinaricany