Tento web používá cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies. Více informací

O Mortimeru

Je mnoho důvodů, pro které zvolit Mortimer English Club
  • zázemí velké a úspěšné společnosti
  • více než 25 let zkušeností ve výuce
  • prověřená metoda replikující výuku mateřského jazyka
  • velmi kvalitní výukové materiály, které jsou pravidelně aktualizovány a zlepšovány
  • výuka v malých skupinách s individuální pozorností pro každého studenta
  • široká nabídka kvalitní kurzů od nejmenších studentů, až po seniory
  • desítky tisíc spokojených studentů v mnoha zemích světa


Filozofie Mortimer English Clubu

  • Náš systém výuky byl vytvořen proto, abychom mohli jak dětem, tak i dospělým studentům dát možnost naučit se anglicky laskavou formou se spoustou her a pomůcek a reálných situací. Tedy tak, jak jsme všichni vstřebali mateřský jazyk.
  • Nyní, po mnoha letech, si stále uvědomujeme skvělé výsledky našich malých i velkých studentů, kteří se angličtinu učí s námi, bez nátlaku a v pohodě.


Každé dítě je jazykový génius a každý dospělý se učí snadno pomocí her

Rychlost a lehkost, s jakou děti vstřebávají a ukládají slovíčka a gramatickou strukturu jazyka, bere dechu. Děti jsou schopny vstřebat jazyk lehce a mluvit bez přízvuku, pakliže jim je výuka podána ve správný čas a správným způsobem. Vystavit dítě cizímu jazyku v časném věku je skvělou volbou. Učit se anglicky s Mortimerem – rytířem ze středověku – a jeho kamarády je zábavné. Výuka je postavena tak, aby se v dítěti postupně budovalo sebevědomí. Tím je vytvořen solidní základ pro další učení na základní škole. Mortimer učí anglicky metodou mateřského jazyka – skrze všechny smysly, hry, písničky a cvičení, malování a především se spoustou legrace. Hlavní důraz je dáván na porozumění a volný projev.  

                         

Pro dospěláky je připraven pohodový kurz English for You, který nabízí až pět let souvislé výuky. I zde se řídíme tím, že výuka angličtiny musí být především zábava. Na hodinách opět studenti hrají různé hry a jsou nenásilně postrkováni do volného projevu. Nabízíme i výuku pro seniory, kde jsou lekce vedeny v pomalém a uvolněném duchu.


Mortimer English Club je úspěšný výukový koncept fungující nyní v 18 zemích světa, kde má na 350 partnerů.