Tento web používá cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies. Více informací

Prosba klientům v souvislosti s šířením koronaviru COVID - 19

Vážení klienti Mortimer English Clubů v České republice,
 
v těchto a následujících týdnech probíhají v Česku jarní prázdniny a někteří z vás jste se vrátili či ještě vrátíte z dovolené z Itálie.
Vzhledem k vývoji v posledních dnech a hodinách, kdy bylo nařízeno Vládou ČR, aby lidé přijíždějící ze severní Itálie zůstali v domácí karanténě, bychom Vás s ohledem na ostatní naše klienty chtěli požádat, abyste zvážili v následujících 14 dnech účast na výuce v našich Mortimer English Clubech.

Stejně tak bychom chtěli požádat ty naše klienty, kteří se případně vracejí z dalších zemí zasažených koronavirem, jako je Francie, Německo, Španělsko a z neevropských zemí pak také Čína, Jižní Korea, popř. Írán, aby také zvážili účast na lekcích v následujících dnech. 
O to stejné bychom také chtěli požádat ty z Vás, kteří zaznamenáte sebemenší změny zdravotního stavu u svých dětí, jako - zvýšená teplota, kašel či bolesti svalů.

Pro podrobnější informace ohledně náhrad za tyto hodiny se, prosím, obraťte na Vaše lektory či majitelku Vašeho Mortimer English Clubu. 

Věříme, že tato opatření jsou pouze dočasná a těšíme se s Vámi všemi opět na viděnou na našich lekcích angličtiny.

Tým Mortimer English Club Česká republika.