Tento web používá cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies. Více informací

Od pondělí 25.5. opět otvíráme Mortimer English ClubsPo dlouhých týdnech, kdy jsme se s vámi potkávali on-line máme pro vás - jak pevně věříme - skvělou zprávu!

Od pondělí 25.5. můžeme opět naše Mortimer English Clubs otevřít.


Chceme vám za všechny majitele Mortimer English Clubs i všechny lektory a lektorky moc a moc poděkovat za to, že jste v těžké koronavirové době s námi zůstali a podpořili nás. Není a nebylo to pro nikoho vůbec lehké, ale i my jsme se se vzniklou situací pokusili poprat, jak nejlépe jsme uměli. I vy jste byli při on-line hodinách skvělí - opravdu!

Už jsme se ale všichni nemohli dočkat, až vás budeme moci opět vidět v našich klubech.

Ten okamžik přávě nastal!

Většina našich Mortimer English Club tak OPĚT OTEVÍRÁ 25.5. Budeme však muset stále dodržovat přísnější hygienická opatření, jako je nošení roušek, dezinfekce rukou nebo častější větrání místností. S tím už si ale, pevně věříme, dokážeme poradit!

Pro více informací o otevírání a organizaci provozu, kontaktujte přímo své lektory, případně vás s informacemi budou kontaktovat oni.

Těšíme se na vás v příštím týdnu!

Všichni z Mortimer English Club