Tento web používá cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies. Více informací

Jsme stále s vámi - nyní on-line

Milí studenti Mortimer English Clubů, Milí rodiče

kvůli vývoji epidemie koronaviru a s ní spojenými restrikcemi jsme byli nuceni uzavřít všechny naše Mortimer English Cluby v České republice. Ale nezoufejte, přesunuli jsme se do on-linu, kde pro vás naši skvělí lektoři připravují další zábavné lekce. Většina kurzů v našich Mortimer English Clubech tak dál pokračuje

Těší nás váš zájem, ale i to, jak jste skvělě zvládli přechod na výuku angličtiny on-line. Máme spoustu hezkých reakcí od vás studentů i vašich rodičů. Vidíme, že vás hodiny i v takto omezených podmínkách baví a užíváte si je. Naše lektorky a lektoři si je užívají s vámi.

Nevěříte? Tady je pár důkazů :-)

Myslíme v této době na vás a věříme, že vám lekce s Mortimer English Clubech přinášejí také trochu odreagování. Myslí na vás i zakladatelka konceptu Mortimer English Club, Karola Sheer a posílá vám video pozdrav.
 
 

Věříme, že restriktivní opatření spojená s koronavirem co nejdříve pominou a budeme se moci znovu setkat osobně v našich Mortimer English Clubech.

Jsme s vámi, buďte s námi§

Zdravíme všichni z Mortimer English Clubů v České republice :-)