Tento web používá cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies. Více informací

Říčany - Praha Východ

Kde: Říčany, Jiráskova 1519

Kdy: kdykoliv v září po dohodě

Kontakt: 602 663 910

Centrum: Říčany - Praha Východ
Město: Říčany
Adresa: Jiráskova 1519

Kontakt: 602663910, ricany@mortimer-anglictina.cz
Web: www.mortimer-anglictina.cz V září opět otvíráme nové kurzy.

Přijďte si vyzkoušet naše kurzy pro děti i dospělé. Všechny ukázkové hodiny jsou zdarma.

 

Hledáme rodilého mluvčího angličtiny, který by posílil náš skvělý tým lektorů. Pro začátek by se jednalo o jedno až dvě odpoledne týdně s tím, že v budoucnu lze počet hodin navýšit. Sháníme nadšeného člověka, který má rád děti, nezkazí žádnou legraci a nebojí se práce :-). Školení zajistíme. Pro více informací nás kontaktujte na 602 663 910 nebo na ricany@mortimer-anglictina.cz.

We are looking for a English native speaker who would like to join our great team of English teachers. Teaching would be for one or two afternoons a week at the beginning (teaching both children and adults) with the possibility to increase the number of classes in the future. We are seeking an enthusiastic, fun-loving, outgoing person who is not afraid of work :-). We provide training. For more information please contact us at 602 663 910 or at ricany@mortimer-anglictina.cz.
 

 

Body parts

Parádní košíčky

Letní program s Mortimerem

pláž v Říčanech :-)

Farma

Fešáci

Rojení čarodějnic a strašidel

Léto s Mortimerem

Užíváme si.

Lidé v tomto klubu: