Tento web používá cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies. Více informací

Zuzana Bečková, Majitelka výukového centra a lektorka

foto Jmenuji se Zuzka a pracuji jako lektorka angličtiny dětí i dospělých již několik let. Studovala jsem na zahraniční americké univerzitě University of New York in Prague, kde výuka probíhala pouze v angličtině pod vedením rodilých mluvčích z Velké Británie a USA. Zde jsem získala zahraniční titul B.A. Poté jsem pracovala pro americkou společnost ExxonMobil, kde jsem denně byla v kontaktu se zákazníky a firmami z Velké Británie a komunikovala pouze v angličtině. 

V roce 2009 jsem získala jazykový certifikát CAE (Certificate in Advanced English). Zabývám se jak výukou dětí tak i dospělých. Líbí se mi zábavná forma výuky, jelikož jsem se často setkávala se studenty, kteří takovou formu hledali, jelikož byli unaveni z ryze učebnicového stylu výuky. Díky používání her, písniček a dalších doplňkových materiálů, které do hodin připravujeme, se nám daří nacházet ve výuce potěšení i smysl a naše studenty tak motivovat ve výuce. A to je naším hlavním cílem.