Reference

Co říkají naši klienti??

Doporučuji všem zájemcům o angličtinu pro sebe i pro svoje děti... Klárka chodí od 2 let a moc jí to baví, což se o učení dá málokdy říct....
Marcela Knapová - Doksy

Na Mortimeru je legrace!
Ve svých padesáti čtyřech letech jsem si myslela, že se už neodhodlám k tomu, abych začala s učením angličtiny, která mě ve školních letech nějak míjela. Zvláště v posledních letech, kdy nás anglické výrazy obklopují stále více, jsem to cítila jako velký nedostatek. Proto jsem neváhala využít nabídky Mortimera, kde se vyučuje příjemnou formou hraní si a povídání.  Po  několika měsících jsem angličtinu kolem sebe přestala ignorovat. Na dovolené jsem měla velkou radost, když jsem na letišti pochopila hlášení, u které brány se máme odbavit, nebo jsem si jednoduše řekla o pití. Co je ale hlavní -  v hodinách Mortimeru je legrace! Já i moje spolužačky se shodneme na tom, že z nás spadne napětí z běžného denního kolotoče v zaměstnání i v soukromém životě. Nejednou nás přestala během hodiny bolet hlava a díky příjemné lektorce a dobré partě odcházíme rozesmáté a už se těšíme na příští hodinu.
Danuše Červená - Dubá

Nevěřila bych, jak rychle angličtina "leze" dětem do hlavy. Adélka jede jedno slovíčko za druhým, skládám prádlo a jenom poslouchám jak si hraje. Ještě to učí Amálku (mladší sestra 1,5 roku). Vezme do ruky medvídka a říká: "Řekni teddy bear" a tak pokračuje dál. Fakt to učíte moc dobře, jinak to není možné.
Martina Šepsová a Adélka - Dubá

Pokud se také chcete podělit o své zážitky a pocity z kurzů napiště nám na ceskolipsko@mortimer-anglictina.cz .