Naši lektoři

Irena Žalovičová, majitelka výukového centra a lektorka

Původní profesí finanční analytik v mezinárodní společnosti, dnes především mamka od tří kluků. Přes to, že jsem si na mateřské dovolené ještě dodělávala pedagogické minimum, nikdy by mne nenapadlo, že budu někdy učit angličtinu. Dneska mě to moc baví a jsem ráda, že se nám s manželem podařilo otevřít fungující centrum přímo v Dubé.

K výuce mne přivedla snaha naučit základy angličtiny vlastní děti a pak žádost sousedky o doučování kvůli škole. Po dvou letech doučování a pokusů naučit základy mého nejstaršího syna jsem došla k závěru, že to musí jít určitě i jinak než doplňováním gramatiky do cvičení v učebnicích a čtením a překládáním článků. Upřímně - ani mě to nebavilo, jak by to mohlo pak bavit děti. Dlouho jsem prohledávala nejrůznější stránky na Internetu až jsem objevila výukový koncept Mortimer English Club a jsem vděčná. Je to přesně to, co jsem celou dobu hledala.

Veronika Žáková, lektorka Doksy

studium:
absolventka Pedagogické fakulty Univerzity Karlovy, obor angličtina a VV
trimestr na University of Lancashire, Preston, Velká Británie
studium grafiky na École Supérieure d´ Art Visuel, Ženeva, Švýcarsko 

Angličtinu mám ráda a baví mě ji učit. Baví mě předávat své znalosti dalším lidem a seznamovat je s tímto jazykem a jazykovým prostředím. Již několik let učím na základní škole v Oknech malé děti. Práce je to velmi hezká. Ráda však pracuji i s jinými věkovými skupinami. Změna je obohacením pro mne a následně i pro žáky. Mortimer nabízí metodu, která je hravá a nenudí se při ní ani žák ani učitel.

David Šedina

Měl jsem to štěstí, že celé svoje dětství jsem strávil v Americe a Irsku. Je to důvod, proč beru angličtinu jako svůj první jazyk, protože češtinu jsem se musel doučit až po navrácení domu do Česka. Učit jsem začal tak trochu už během střední školy, kdy jsem doučoval spolužáky. Po maturitě jsem chtěl svoje vědomosti šířit dál, ale hlavně pomoct ostatním při učením nového jazyka. Proto jsem byl rád, když jsem dostal tu příležitost vyučovat angličtinu kvalitní a zábavnou formou.

Barbora Myšková 

Angličtina mě baví. Ráda v tomto jazyce mluvím, ráda ho učím a ráda se v něm vzdělávám. Učím na prvním stupni na základní škole v Oknech a děti mě pozitivně nabíjejí. Mám ráda práci s nimi, ale i s jinými věkovými skupina

mi, protože každá má jiný náboj a jinou energii. Dálkově studuji vysokou školu v Liberci, a to obor Učitelství pro 1.stupeň ZŠ se specializací na anglický jazyk, baví mě sport, hudba a vše, co mě v životě obohatí nebo mi přinese příjemné chvíle a prožitek, který je uplatňován právě i v kurzech angličtiny s Mortimerem.
 

Petr Žalovič, majitel výukového centra a lektor

Vyučuje pokročilé studenty. S výukou má bohaté zkušenosti již z náhradní vojenské služby a také z jazykové školy v Praze. Svou přirozenou komunikativností a zkušenostmi pokročilé studenty zbaví ostychu a rozmluví je, což je hlavním cílem našich kurzů.