Angličtina pro děti

Pojďme využít talentu dětí a naučit je anglicky bez námahy!

Anglicky se domluvíte na celém světě. S angličtinou se setkáváme téměř na každém kroku a pro budoucí profesní život Vašich dětí je takřka nezbytností. Zároveň je faktem, že dobrá znalost cizího jazyka rozvine člověka jako osobnost. A o to jde především! Zajistěte, že Vaše dítě získá v této oblasti náskok.

Metodikou Mortimer English Clubu, výbornými materiály a kvalifikovanými lektory bude Vaše dítě nenásilnou a hravou formou podporováno ve vlastní touze se učit a poznávat nové věci. Každé dítě se u nás bude cítit dobře a bude soustavně povzbuzováno a podporováno.
 
Nikdy není příliš brzy!
 

English for Minis – Angličtina pro mrňousky

Speciální výukový koncept pro děti od dvou let. V tomto věku je dětský mozek velmi vnímavý pro učení se jazykům. Je-li dítě seznamováno s jazykem pravidelně, naučí se slovíčka, gramatiku i přízvuk řeči stejně přirozeně jako při učení mateřského jazyka.
 
Angličtina je dětem představována zábavnou a nenásilnou formou za pomoci ohromného množství písniček, her a didaktických pomůcek. Začátek je porozumění řeči.
 
 

English for Children – Angličtina pro děti od 4 do 10 let

Tento výukový koncept je atraktivní způsob, jak se naučit anglicky hrou, bez drilu a otravného memorování. Tento koncept tvoří tři na sebe navazující kurzy a stejně jako v kurzu pro mrňousky i zde se používá velké množství písniček, her a didaktickýc a praktických pomůcek.
 
 

Fit for English – Angličtina pro děti 10+ a teenagery

Tento výukový koncept doplňuje a rozšiřuje výuku angličtiny na základní škole. Je vhodný:
-          jako doplňkový pro žáky ZŠ
-          jako rozšíření výuky pro nadané žáky, kteří se chtějí posunovat ve znalosti angličtiny rychleji
-          jako opakování pro slabší žáky
 

Dopřejme našim dětem naučit se anglicky hrou a bez námahy!