Tento web používá cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies. Více informací

Středně pokročilí - 3 + 4

Tento výukový set obsahuje dostatečné množství na 17 – 22 měsíců výuky, pokrývá slovní zásobu přibližně na 600 slov a nutná základní gramatická pravidla, s důrazem na přítomný a předpřítomný čas. Tento kurz je doporučen jako pokračovací pro English fro You 1 + 2, nicméně může být použit jako samostatný kurz pro studenty s menšími znalostmi angličtiny.

Atraktivní témata jsou vybírána tak, aby byla, stejně jako v předchozím kurzu, zajištěna variabilita témat:

Popište, co právě děláte, předložky, roční období, oblečení, povídejte o počasí a o klimatu obecně, na poště, britská a americká měna, v bance, základní číslovky, názvy měsíců. Dále se naučíte, jak si pronajmout dopravní prostředek, vyplnit formulář, co a jak v nemocnici, posat jak se cítíte a pojmenovat jednotlivé části těla a smysly. Budete mluvit o tom, jak se učíte cizímu jazyku, o různých školských systémech, hláskování, jak si zamluvit výlet, jak si nakoupit vybavení na dovolenou, jak se domluvit na letišti, jak si zajistit, popis krajiny a okolí, místností v hotelu. Dále se zde využívá stupňování přídavných jmen.