Tento web používá cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies. Více informací

Angličtina pro děti

Pojďme využít talentu dětí a naučit je anglicky bez námahy!


Angličtina je jazyk, kterým se domluvíte téměř všude na světě. Je podstatnou součástí našich životů. Je potřebná pro budoucí profesní život Vašich dětí, stejně tak její dobrá znalost rozvine Vaše dítě jako osobnost. A o to jde především! Vaše dítě bude naší metodikou a výbornými výukovými materiály a vzdělanými lektory podporováno v procesu učení se. Žádné dítě se u nás nebude cítit špatně, bude vždy soustavně podporováno a povzbuzováno.

Včasná výuka angličtiny v našich programech Vám pomůže vychovat sebevědomého a přitom pokorného člověka, který se nebude bát mluvit.

   

English for Little Ones - Kurz pro děti v období od 15-18 měsíců

Úplně nový kurz, speciálně vyvinutý pro děti od 15 měsíců. První setkání dětí s angličtinou ve věku, kdy dětský mozek intenzivně vnímá slova, řeč...kdy vše pečlivě třídí a ukládá. Dětem je jedno, zda obrázek, na kterém je pejsek pojmenujete pes, nebo anglicky dog. Stejně dobře děti vnímají v tomto věku melodii jazyka. Kurz je doplněn třemi výukovými knihami plnými obrázků, CD s hudbou a mluveným textem.  Kurz děti absolvují společně s rodiči v malých skupinkách o šesti batolatech. 

Více o tomto kurzu zde > 

 

Mortimer – English for Minis - Angličtina pro mrňousky

Angličtina pro mrňousky je speciální výukový koncept pro děti od dvou let. 
Děti jsou zde zábavně a nenásilně seznamovány s angličtinou pomocí velké spousty pomůcek, her a písniček.

Právě v tomto věku je dětský mozek nejvnímavější pro učení se jazykům. Pokud je dítě seznamováno s cízím jazykem pravidelně, naučí se gramatiku a přízvuk cizí řeči tak přirozeně, jako se naučí svůj rodný jazyk.

Na začátku kurzu je naší hlavní prioritou porozumění řeči a vyslovení jednotlivých slov.

Více o tomto kurzu zde > 

 

 

Mortimer – English for Children - Angličtina pro děti od 4 -10 let

English for Children je atraktivní způsob, jak se naučit anglicky bez námahy a nudného memorování slovíček. Jsou to návazné kurzy, které byly poskládány přesně pro děti od čtyř do deseti let. Kurzy jsou opět doplněny originálními učebními materiály. 
Výborně se hodí i pro děti s poruchami učení. English for Children staví na uznávané a ověřené metodě kopírující výuku mateřského jazyka.

Více o tomto kurzu zde >

 

 
 

Mortimer English Club program „Fit for English“  

Fit for English je inovativní výukový koncept. Je sestaven tak, aby doplňoval a rozšiřoval výuku anglického jazyka na základní škole. Veškerá gramatika, která je v osnovách základní školy je v tomto kurzu zahrnuta a široce probírána. Vše nové je pak upevněno skrze mnohá cvičení, hry, příběhy a další aktivity. Tento výukový koncept je tedy vhodný jako: 

  • doplňující a rozšiřující pro žáky ZŠ
  • učivo pro slabé studenty
  • studenty vyšších ročníků ZŠ i středních škol, kteří mají mezery v základech anglického jazyka

Více o tomto kurzu zde >