Terezie Hejnicová, Majitelka výukového centra a lektorka

foto

Studovala jsem na FFUK obor andragogika a personální řízení. Několik let jsem pracovala na top managerských pozicích v hotelovém sektoru. Věděla jsem, že je to krásná práce, ale nezbýval při ní čas na soukromí a děti. Proto jsem změnila pracovní obor a nastoupila jsem do společnosti zabývající se Executive search na pozici Headhunter.

Zklidněním pracovního tempa přišlo i očekávané - děti. Nyní jsem šťastnou maminkou dvou dětí. Samozřejmě vím, že vzdělání a znalost jazyků je důležitá a chtěla jsem to dopřát i svým dětem. V mém okolí nebyla žádná možnost opravdu kvalitního jazykového vzdělání. A pak když přišla nabídka Mortimer English Clubu na otevření výukového centra , řekla jsem si, že to je to pravé. Ráda pracuji, potřebuji výzvy , mám je ráda, miluji děti, společnost lidí, spokojené tváře, vytváření hodnot a baví mě hlavně „ta cesta“ k cíli k tomu všemu. Za pár měsíců jsem v Brandýse nad Labem otevřela vzdělávací centrum Tykadýlko. Pracujeme podle konceptu Mortimer English a vzděláváme v angličtině klienty všech věkových kategorií podle osvědčené metody.
Spojila jsem do jednotného celku vzdělávání dospělých, které jsem studovala, dětí, práci, výzvu, smysl, zkušenost.  Mým cílem je vybudovat kvalitní prestižní výukové centrum se spokojenými klienty, kterým budeme poskytovat služby na vysoké úrovni.  
Budu šťastná, když vás uvidím u nás spokojené.